Zwroty i reklamacje

Zwroty

Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Proszę o kontakt mailowy i podanie informacji o chęci zwrotu towaru. W odpowiedzi wyślę Ci instrukcję zwrotu.

Zwracany produkt prześlij na adres:

Aleksandra Radwan

os. Sikorskiego 6/2

32-650 Kęty

Zwrot towaru realizowany jest na Twój koszt, nie odbieram przesyłek „za pobraniem”.

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania – musi zostać dostarczony w stanie niezmienionym i wysłany w sposób chroniący go przed zniszczeniem, w taki sam sposób, w jaki został pierwotnie wysłany. W przypadku niespełnienia tych warunków, zwrot produktu może zostać nieprzyjęty.

Zwrotu płatności dokonam do 14 dni, tą samą drogą, jaką dokonano zakupu.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), poinformuję Cię o tym i w ciągu 7 dni roboczych odeślę Ci produkt, pokrywając koszt przesyłki.

Reklamacje

1. Zniszczone opakowanie

Przed odebraniem przesyłki od kuriera sprawdź, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie nosi ślady uszkodzenia, nie przyjmuj przesyłki i w obecności kuriera sporządź protokół szkód, a następnie skontaktuj się ze mną.

Protokół szkód powinien zawierać: datę, godzinę dostawy oraz opis szkód. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu utraty lub uszkodzenia przesyłki w transporcie.

2. Wadliwy produkt

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt okaże się uszkodzony, proszę zrób zdjęcia tej wady i wyślij je na adres ola.radwan.studio@gmail.com

Jeśli zdjęcia nie będą wystarczającą podstawą – wyślij mi wadliwy produkt, a w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, poinformuję Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego. W przypadku uznania zgłoszonej reklamacji, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy lub otrzymasz zwrot pieniędzy.

Reklamowane towary należy wysłać na adres, na swój koszt:

Aleksandra Radwan

os. Sikorskiego 6/2

32-650 Kęty

Nie odbieram przesyłek „za pobraniem”

0
    0
    Twój koszyk